DRC-24V100W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V100W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
91.92W
Çıkış Akımı
3.83A
Boyutlar (H x W x D)
87.5 x 70 x 55.0 mm
3.44” x 2.76” x 2.17”
Ünite Ağırlığı
0.23 kg (0.51 lb)
Etiketler
NEC Class 2
Uygulamalar
DRC-24V100W1RZ
DRC-24V100W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V100W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
91.92W
Çıkış Akımı
3.83A
Boyutlar
87.5 x 70 x 55.0 mm
3.44” x 2.76” x 2.17”