DRC-24V030W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V030W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
36W
Çıkış Akımı
1.5A
Boyutlar (H x W x D)
87.5 x 35.0 x 55.0 mm
3.44” x 1.38” x 2.17”
Ünite Ağırlığı
0.13 kg (0.29 lb)
Etiketler
Class II, NEC Class 2
Uygulamalar
DRC-24V030W1RZ
DRC-24V030W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V030W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
36W
Çıkış Akımı
1.5A
Boyutlar
87.5 x 35.0 x 55.0 mm
3.44” x 1.38” x 2.17”