DRC-24V015W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V015W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
15W
Çıkış Akımı
0.63A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264 Vac
Boyutlar (H x W x D)
87.5 x 18.0 x 55.0 mm
3.44” x 0.71” x 2.17”
Ünite Ağırlığı
0.06 kg (0.13 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Sınıf 2, Çift Yalıtım (Topraklama gerektirmez)
  • Evrensel AC ve DC giriş voltajı aralığı
  • Mekanik boyutlar bina otomasyonu için DIN 43880'i karşılayacak şekilde tasarlanmıştır
  • Düşük yüksüz güç tüketimi ve DOE VI verimlilik standardına uygunluk
  • NEC Sınıf 2 güç kaynağı ve Sınırlı Güç Kaynağı (LPS) onayları
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
Etiketler
Class II, NEC Class 2
Uygulamalar
DRC-24V015W1RZ
DRC-24V015W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V015W1RZ
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
15W
Çıkış Akımı
0.63A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264 Vac
Boyutlar
87.5 x 18.0 x 55.0 mm
3.44” x 0.71” x 2.17”