DRC-24V060W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V060W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
60W
Çıkış Akımı
2.5A
Boyutlar (H x W x D)
87.5 x 52.5 x 55.0 mm
3.44” x 2.07” x 2.17”
Ünite Ağırlığı
0.17 kg (0.37 lb)
Etiketler
NEC Class 2
Uygulamalar
DRC-24V060W1RZ
DRC-24V060W1RZ
Ray Tipi
CHROME II Seri
DRC-24V060W1RZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
60W
Çıkış Akımı
2.5A
Boyutlar
87.5 x 52.5 x 55.0 mm
3.44” x 2.07” x 2.17”