DRL-24V75W1AZ
Ray Tipi
LYTE Seri
DRL-24V75W1AZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
75W
Çıkış Akımı
3.125A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 27 x 102 mm
4.87” x 1.06” x 4.02”
Ünite Ağırlığı
0.22 kg (0.49 lb)
  • Yüksek Verimlilik (%89'a kadar)
  • -10°C ila +50°C tam güçte çalışma(230 Vac) ve -30°C soğuk çalıştırma
  • 200Vac'ta SEMI F47 uyumluluğu
  • Sınırlı Güç Kaynağı (LPS) sertifikalı
Model Description
DRL-24V75W1AZR Conformal coating
Uygulamalar
DRL-24V75W1AZ
DRL-24V75W1AZ
Ray Tipi
LYTE Seri
DRL-24V75W1AZ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
75W
Çıkış Akımı
3.125A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
123.6 x 27 x 102 mm
4.87” x 1.06” x 4.02”