DRL-24V120W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-24V120W3EN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Giriş Voltajı Aralığı
3 x 340-575 Vac (3-Phase) or 2 x 340-575 Vac (2-Phase)
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 40 x 116.8 mm
4.87” x 1.57” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.60 kg (1.32 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 340–575 Vac aralığında 3 fazlı AC giriş
  • Opsiyonel 3ENA modelleri: konformal kaplamalı 600 Vac
  • İnce ve kompakt tasarım
  • -40°C ile +70°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı
  • Güç Durumu LED göstergesi
  • 4 kV / 2 kV ani gerilim koruma kapasitesi
  • SEMI F47 standardı ile uyumlu
  • IEC/EN/UL 62368-1 ve IEC/UL 61010-1 standartlarına göre sertifikalı
Uygulamalar
DRL-24V120W3EN
DRL-24V120W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-24V120W3EN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • İnce ve kompakt tasarım
  • Güç Durumu LED göstergesi
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
123.6 x 40 x 116.8 mm
4.87” x 1.57” x 4.60”