DRL-24V240W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-24V240W3EN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
10A
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.70 kg (1.54 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 340–575 Vac aralığında 3 fazlı AC giriş
  • Opsiyonel 3ENA modelleri: konformal kaplamalı 600 Vac
  • İnce ve kompakt tasarım
  • -40°C ile +70°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı
  • Güç Durumu LED göstergesi
  • 4 kV / 2 kV ani gerilim koruma kapasitesi
Uygulamalar
DRL-24V240W3EN
DRL-24V240W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-24V240W3EN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • İnce ve kompakt tasarım
  • Güç Durumu LED göstergesi
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
10A
Boyutlar
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”