DRL-24V120W1EN
Ray Tipi
LYTE II Seri
DRL-24V120W1EN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 30 x 116.8 mm
4.87” x 1.18” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.45 kg (0.99 lb)
  • yüksek güç yoğunluğu
  • -40°C ila +70°C çalışma
  • Azaltılmış yüksüz güç tüketimi
  • DOE 6 Enerji Standardı uyumluluğu
  • 200Vac'ta SEMI F47 uyumluluğu
Model Description
DRL-24V120W1ENA Conformal coating
Uygulamalar
DRL-24V120W1EN
DRL-24V120W1EN
Ray Tipi
LYTE II Seri
DRL-24V120W1EN
  • yüksek güç yoğunluğu
  • -40°C ila +70°C çalışma
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar
123.6 x 30 x 116.8 mm
4.87” x 1.18” x 4.60”