DRF-48V120W1PBA
Ray Tipi
DIN Pro Seri
DRF-48V120W1PBA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
2.5A
Giriş Voltajı Aralığı
85-277 Vac (305 Vac available for 60 seconds)
Boyutlar (H x W x D)
124.2 x 30 x 117.1 mm
4.89” x 1.18” x 4.61”
Ünite Ağırlığı
0.50 kg (1.10 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Geniş AC giriş aralığı 85~277V (305V/60s)
  • 5 saniye boyunca %150'ye kadar güç artışı
  • 60°C sıcaklığa kadar tam yükte çalışma
  • -40°C ile +80°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığı
  • dahili DC OK rölesi ve LED göstergesi
  • Dahili uzaktan açma/kapama kontrolü
  • IEC 61000-4-6 CS 20V rms standardını karşılayın
  • İnce ve kompakt tasarım
  • PCB'ler üzerinde yaygın toz ve kirleticilere karşı koruma sağlayan konformal kaplama
  • IEC/EN/UL 62368, IEC/UL 61010 ve IEC 61558 sertifikalı
  • SEMI F47 standardı ile uyumlu
Etiketler
Conformal Coating
Uygulamalar
DRF-48V120W1PBA
DRF-48V120W1PBA
Ray Tipi
DIN Pro Seri
DRF-48V120W1PBA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • İnce ve kompakt tasarım
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
2.5A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
124.2 x 30 x 117.1 mm
4.89” x 1.18” x 4.61”