DRL-48V120W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-48V120W3EN
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
2.5A
Giriş Voltajı Aralığı
3 x 340-575 Vac (3-Phase) or 2 x 340-575 Vac (2-Phase)
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 40 x 116.8 mm
4.87” x 1.57” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.60 kg (1.32 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 3-Phase AC input from 340-575 Vac
  • Optional 3ENA models: 600 Vac with conformal coating
  • Slim and compact size design
  • Wide operating temperature from -40°C to +70°C
  • Power good LED indicator
  • Surge protection capacity 4 kV / 2 kV
  • Compliant with SEMI F47
  • IEC/EN/UL 62368-1 and IEC/UL 61010-1 certified
Uygulamalar
DRL-48V120W3EN
DRL-48V120W3EN
Ray Tipi
DIN Eco Seri
DRL-48V120W3EN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Slim and compact size design
  • Power good LED indicator
  • Compliant with SEMI F47
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
2.5A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
123.6 x 40 x 116.8 mm
4.87” x 1.57” x 4.60”