DRF-24V120W1GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-24V120W1GBA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 30 x 116.8 mm
4.87” x 1.18” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.5 kg (1.10 lb)
  • 60°C sıcaklığa kadar tam yükte çalışma
Model Description
DRF-24V120W1GTA Spring Clamp Terminal
Uygulamalar
DRF-24V120W1GBA
DRF-24V120W1GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-24V120W1GBA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
5A
Boyutlar
123.6 x 30 x 116.8 mm
4.87” x 1.18” x 4.60”