PMH-24V150WCDA
Pano Tipi
PMH Seri
PMH-24V150WCDA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Akımı
6.25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
178 x 97 x 38 mm
7.01” x 3.82” x 1.50”
Ünite Ağırlığı
0.56 Kg (1.23 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 ve IEC/EN 61558-2-16 ev aletleri onayları
  • Evrensel AC giriş voltajı
  • 230 Vac ve 5000 metre (16.400 fit) yükseklikte -20°C ila +50°C arası tam güçte çalışma