PJU-27V60WCBC
Open Frame
PJU Series
PJU-27V60WCBC
Output Voltage
27.6V
Output Power
60W
Output Current
2.15A
Input Voltage Range
90-264Vac
Dimensions (L x W x H)
103.4 x 62 x 37 mm
4.07” x 2.44” x 1.46”