PMR-24V150W1AT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-24V150W1AT
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Akımı
6.5A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (L x W x H)
129 x 97 x 30 mm
5.08” x 3.82” x 1.18”
Ünite Ağırlığı
0.35 kg (0.77 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Universal AC input voltage
  • Built-in active PFC and conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A and Class D
  • No load power consumption < 0.5 W
  • Low profile design: 30 mm height
  • Household appliance approvals according to IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 and IEC/EN 61558-2-16
  • Wide operating temp -40°C ~70°C
Uygulamalar
PMR-24V150W1AT
PMR-24V150W1AT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-24V150W1AT
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Universal AC input voltage
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Akımı
6.5A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
129 x 97 x 30 mm
5.08” x 3.82” x 1.18”