LNE-48V320WAAA
LED电源
LNE 系列
LNE-48V320WAAA
输出电压
48V
输出功率
320W
输出电流
6.7A
输入电压范围
90-305Vac
尺寸 (L x W x H)
252 x 90 x 43.8 mm
9.92” x 3.54” x 1.72”
重量
1.70 kg (3.75 lb)
亮点与特色
  • North American AC voltage options
  • Up to 94.5% efficiency
  • 6kV common mode & 4kV differential mode surge immunity
  • Active PFC. Meets IEC/EN 61000-3-2, Class C
  • Adjustable voltage & current; dimming options available
  • IP65 or IP67 options for indoor and outdoor applications
型号 Description
LNE-48V320WBAA IP67, dimming cable & potentiometers, UL approval
LNE-48V320WDAA IP67, dimming cable, UL approval
Tags
indoor & outdoor, waterproof power supply
应用领域
LNE-48V320WAAA
LNE-48V320WAAA
LED电源
LNE 系列
LNE-48V320WAAA
亮点与特色
  • Up to 94.5% efficiency
输出电压
48V
输出功率
320W
输出电流
6.7A
输入电压范围
90-305Vac
尺寸
252 x 90 x 43.8 mm
9.92” x 3.54” x 1.72”