PJ-48V100WDRA
Açık Kasa
PJ Seri
PJ-48V100WDRA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
100.8W
Çıkış Akımı
2.1A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
155 x 62 x 27 mm
6.10” x 2.44” x 1.06”
Ünite Ağırlığı
0.22 kg (0.49 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 200% power boost
  • Comply with JAPAN DEN-AN
  • Built-in remote ON/OFF
  • Low profile design
  • Low inrush current / low leakage current
  • High efficiency and power factor to conserve energy
  • Conforms to harmonic current IEC/EN/BS EN 61000-3-2, Class A
  • Conformal coating on PCBA to protect against chemical and dust pollutants
  • Versatile configuration options: Open Frame & Enclosed
Uygulamalar
PJ-48V100WDRA
PJ-48V100WDRA
Açık Kasa
PJ Seri
PJ-48V100WDRA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 200% power boost
  • Comply with JAPAN DEN-AN
  • Built-in remote ON/OFF
  • Low profile design
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
100.8W
Çıkış Akımı
2.1A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
155 x 62 x 27 mm
6.10” x 2.44” x 1.06”