LNR-020A12VJAAD
LED Sürücü
LNR Seri
LNR-020A12VJAAD
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
20W
Çıkış Akımı
1.7A
Giriş Voltajı Aralığı
108-305Vac
Boyutlar (L x W x H)
132 x 34.0 x 25.4 mm
5.20” x 1.34” x 1.00”
Ünite Ağırlığı
0.165 kg (0.36 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Sabit voltaj tasarımı
  • 100-277Vac arası evrensel AC giriş voltajı
  • Sınıf 2 Çıkış
  • Yüksek Verimlilik (%80'a kadar)
  • Çok geniş -40°C ila +60°C çalışma sıcaklığı aralığı
  • Aktif PFC. IEC/EN 61000-3-2, Sınıf C uyumlu
  • Tabela uygulamaları için kuru ve nemli konumlara uygun
  • İç mekân uygulamaları için 1"" (2,54 cm) yükseklik
Uygulamalar
LNR-020A12VJAAD
LNR-020A12VJAAD
LED Sürücü
LNR Seri
LNR-020A12VJAAD
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Sabit voltaj tasarımı
  • Sınıf 2 Çıkış
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
20W
Çıkış Akımı
1.7A
Giriş Voltajı Aralığı
108-305Vac
Boyutlar
132 x 34.0 x 25.4 mm
5.20” x 1.34” x 1.00”