LNE-48V320WAAA
LED Sürücü
LNE Seri
LNE-48V320WAAA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
320W
Çıkış Akımı
6.7A
Giriş Voltajı Aralığı
90-305Vac
Boyutlar (L x W x H)
252 x 90 x 43.8 mm
9.92” x 3.54” x 1.72”
Ünite Ağırlığı
1.70 kg (3.75 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Kuzey Amerika AC voltaj seçenekleri
  • Yüksek Verimlilik (%94,5'a kadar)
  • 6kV ortak mod ve 4kV diferansiyel mod dalgalanma
  • Aktif PFC. IEC/EN 61000-3-2, Sınıf C uyumlu
  • Ayarlanabilir voltaj ve akım, karartma seçenekleri
  • İç ve dış mekân uygulamaları için IP67 & IP65 mekanik tasarım
Model Description
LNE-48V320WBAA IP67, dimming cable & potentiometers, UL approval
LNE-48V320WDAA IP67, dimming cable, UL approval
Etiketler
indoor & outdoor, waterproof power supply
Uygulamalar
LNE-48V320WAAA
LNE-48V320WAAA
LED Sürücü
LNE Seri
LNE-48V320WAAA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
320W
Çıkış Akımı
6.7A
Giriş Voltajı Aralığı
90-305Vac
Boyutlar
252 x 90 x 43.8 mm
9.92” x 3.54” x 1.72”