MEB-2K5A36T
Kapalı
MEB Seri
MEB-2K5A36T
Çıkış Voltajı
36V
Çıkış Gücü
2500W
Çıkış Akımı
69.5A
Boyutlar (L x W x H)
271 x 127 x 40.5 mm
10.67” x 5.00” x 1.59”
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • BUSBAR terminali olmadan, 5.00" x 10,67" x 1,59" boyutta azami 2500 Watt
  • 29.5 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • 50°C Ortam Sıcaklığına Kadar Tam Güç
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF Tıbbi Ürünlere uygun
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
Model Description
MEB-2K5A36T NAA Remote On/Off state: default ON
MEB-2K5A36T RAA Remote On/Off state: default OFF
Uygulamalar
MEB-2K5A36T
MEB-2K5A36T
Kapalı
MEB Seri
MEB-2K5A36T
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF Tıbbi Ürünlere uygun
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
Çıkış Voltajı
36V
Çıkış Gücü
2500W
Çıkış Akımı
69.5A
Boyutlar
271 x 127 x 40.5 mm
10.67” x 5.00” x 1.59”