MEB-1K2A48T
Kapalı
MEB Seri
MEB-1K2A48T
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
1200W
Çıkış Akımı
25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
204 x 127 x 40.5 mm
8.03” x 5.00” x 1.59”
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 5.00" x 8,03" x 1,59" boyutta azami 1200 Watt
  • 50°C ortam sıcaklığına kadar 90V ila 264V arası tam güç
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm bağışıklık uyumluluğu
  • PMBus Ver 1.3 Desteği
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
Uygulamalar
MEB-1K2A48T
MEB-1K2A48T
Kapalı
MEB Seri
MEB-1K2A48T
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • PMBus Ver 1.3 Desteği
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
1200W
Çıkış Akımı
25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
204 x 127 x 40.5 mm
8.03” x 5.00” x 1.59”