MEB-1K5A48T
Kapalı
MEB Seri
MEB-1K5A48T
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
1500W
Çıkış Akımı
31.25A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (L x W x H)
204 x 127 x 40.5 mm
8.03” x 5.00” x 1.59”
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 5.00" x 8,03" x 1,59" boyutta azami 1500 Watt
  • 23.5 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • 50°C Ortam Sıcaklığına Kadar Tam Güç
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • LED göstergesi
  • Uzaktan Açma/Kapama kontrolü
  • Analog Voltaj Ayarı
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
  • Yarı iletken uygulamaları için IEC 61000-4-6 standardına uygun 20V/m elektromanyetik dayanım
Uygulamalar
MEB-1K5A48T
MEB-1K5A48T
Kapalı
MEB Seri
MEB-1K5A48T
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • LED göstergesi
  • Uzaktan Açma/Kapama kontrolü
  • Analog Voltaj Ayarı
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
1500W
Çıkış Akımı
31.25A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
204 x 127 x 40.5 mm
8.03” x 5.00” x 1.59”