DRM-24V240W1PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V240W1PN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
10A
Giriş Voltajı Aralığı
85-276Vac
Boyutlar (H x W x D)
124 x 60 x 117 mm
4.88” x 2.36” x 4.61”
Ünite Ağırlığı
0.94 kg (2.07 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Korozyona dayanıklı alüminyum gövdede yüksek güç yoğunluğu
  • %150 Güç Artışı 7 saniye için
  • Gelişmiş Güç Artışı (APB)
  • Denizcilik uygulamaları için DNV GL ve ABS onayları
  • -40°C gibi aşırı düşük sıcaklıklarda soğuk çalıştırma
  • dahili DC OK Kontağı ve DC OK/Aşırı Yük LED göstergesi
  • PCBA'larda kimyasal ve toz kirleticilere karşı koruma amaçlı konformal kaplama
  • IEC/EN/UL 62368-1 sertifikalı
Etiketler
Conformal Coating, Maritime
Uygulamalar
DRM-24V240W1PN
DRM-24V240W1PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V240W1PN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Gelişmiş Güç Artışı (APB)
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
10A
Giriş Voltajı Aralığı
85-276Vac
Boyutlar
124 x 60 x 117 mm
4.88” x 2.36” x 4.61”