DRL-12V75W1AZ
Ray Tipi
LYTE Seri
DRL-12V75W1AZ
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
75W
Çıkış Akımı
6.25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 27 x 102 mm
4.87” x 1.06” x 4.02”
Ünite Ağırlığı
0.22 kg (0.49 lb)
  • Yüksek Verimlilik (%87ม5'a kadar)
  • -10°C ila +50°C tam güçte çalışma(230 Vac) ve -30°C soğuk çalıştırma
  • 200Vac'ta SEMI F47 uyumluluğu
Model Description
DRL-12V75W1AZR Conformal coating
Uygulamalar
DRL-12V75W1AZ
DRL-12V75W1AZ
Ray Tipi
LYTE Seri
DRL-12V75W1AZ
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
75W
Çıkış Akımı
6.25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
123.6 x 27 x 102 mm
4.87” x 1.06” x 4.02”