PMC-24V035W1AJ
Pano Tipi
PMC Seri
PMC-24V035W1AJ
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
35W
Çıkış Akımı
1.46A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
128 x 97 x 38 mm
5.04” x 3.82” x 1.50”