DRL-24V480W1EN
Ray Tipi
LYTE II Seri
DRL-24V480W1EN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.87 kg (1.92 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Reaktif yükler için dahili sabit akım devresi
  • yüksek güç yoğunluğu
  • -40°C ila +70°C çalışma
  • İnce tip tasarım
  • Azaltılmış yüksüz güç tüketimi
  • 200Vac'ta SEMI F47 uyumluluğu
Model Description
DRL-24V480W1ENA Conformal coating
Uygulamalar
DRL-24V480W1EN
DRL-24V480W1EN
Ray Tipi
LYTE II Seri
DRL-24V480W1EN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • yüksek güç yoğunluğu
  • -40°C ila +70°C çalışma
  • İnce tip tasarım
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”