PMR-48V320W1AT
平板型電源
PMR 系列
PMR-48V320W1AT
輸出電壓
48V
輸出功率
320W
輸出電流
6.7A
輸入電壓範圍
90-264 Vac
尺寸 (L x W x H)
215 x 115 x 30 mm
8.46” x 4.53” x 1.18”
重量
0.643 kg (1.42 lb)
亮點與特色
  • Universal AC input voltage
  • Built-in active PFC and conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A and Class D
  • No load power consumption < 0.5 W
  • Low profile design: 30 mm height
  • Household appliance approvals according to IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 and IEC/EN 61558-2-16
  • Wide operating temp -40°C ~70°C
應用領域
PMR-48V320W1AT
PMR-48V320W1AT
平板型電源
PMR 系列
PMR-48V320W1AT
亮點與特色
  • Universal AC input voltage
輸出電壓
48V
輸出功率
320W
輸出電流
6.7A
輸入電壓範圍
90-264 Vac
尺寸
215 x 115 x 30 mm
8.46” x 4.53” x 1.18”