PMR-24V240W1AT
平板型電源
PMR 系列
PMR-24V240W1AT
輸出電壓
24V
輸出功率
240W
輸出電流
10A
尺寸 (L x W x H)
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”
重量
0.45 kg (0.99 lb)
亮點與特色
  • Universal AC input voltage
  • Built-in active PFC and conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A and Class D
  • Lower no load power consumption
  • Low profile design: 30 mm height
  • Household appliance approvals according to IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 and IEC/EN 61558-2-16
  • Wide operating temp -40°C ~70°C
應用領域
PMR-24V240W1AT
PMR-24V240W1AT
平板型電源
PMR 系列
PMR-24V240W1AT
亮點與特色
  • Universal AC input voltage
輸出電壓
24V
輸出功率
240W
輸出電流
10A
尺寸
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”