PMR-24V600W1BT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-24V600W1BT
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
600W
Çıkış Akımı
25A
Boyutlar (L x W x H)
225 x 124 x 41 mm
8.86” x 4.88” x 1.61”
Ünite Ağırlığı
1.2 kg (2.65 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Built-in active PFC and conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A
  • Active current sharing up to 4 units in parallel
  • Built-in Remote ON/OFF and Remote Sense
  • Compact 1U low-profile design
  • Terminal block cover and conformal coating available
  • Over voltage category III (OVC III)
  • Wide operating temp -40°C ~70°C
Uygulamalar
PMR-24V600W1BT
PMR-24V600W1BT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-24V600W1BT
Öne Çıkanlar ve Özellikler
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
600W
Çıkış Akımı
25A
Boyutlar
225 x 124 x 41 mm
8.86” x 4.88” x 1.61”