PJB-24V150WJNA
Açık Kasa
PJB Seri
PJB-24V150WJNA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
151W
Çıkış Akımı
6.3A
Boyutlar (L x W x H)
160 x 75 x 37 mm (Open Frame)
188 x 85 x 47 mm (Enclosed)
6.29" x 2.95" x 1.45" (Open Frame)
7.40" x 3.34" x 1.85" (Enclosed)