MEP-200A24J
Açık Kasa
MEP Open Frame Seri
MEP-200A24J
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Akımı
0-8.34A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (L x W x H)
101.6 x 50.8 x 28.5 mm
4.00” x 2.00” x 1.12”
Ünite Ağırlığı
0.21 kg (0.46 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Optional open frame and enclosed types
  • 22,32 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • Doğal konveksiyon soğutmaya sahip 200W'a varan çıkış
  • Yüksek Verimlilik (%95'a kadar)
  • 70°C Ortam Sıcaklığına Kadar Çalışma
  • 1000kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF medikal Ürünlere Uygun
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm bağışıklık uyumluluğu
Uygulamalar
MEP-200A24J
MEP-200A24J
Açık Kasa
MEP Open Frame Seri
MEP-200A24J
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 1000kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Akımı
0-8.34A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
101.6 x 50.8 x 28.5 mm
4.00” x 2.00” x 1.12”