MDS-040APS18 B
Açık Kasa
MDS Open Frame Seri
MDS-040APS18 B
Çıkış Voltajı
18V
Çıkış Gücü
40W
Çıkış Akımı
2.22A
Boyutlar (L x W x H)
76.2 x 50.8 x 23 mm
3.00” x 2.00” x 0.91”
  • Düşük dokunma akımı (<0,1mA ve 0,3mA sinyal hatası)
Model Description
MDS-040APS18 BA Delta Standard
Uygulamalar
MDS-040APS18 B
MDS-040APS18 B
Açık Kasa
MDS Open Frame Seri
MDS-040APS18 B
Çıkış Voltajı
18V
Çıkış Gücü
40W
Çıkış Akımı
2.22A
Boyutlar
76.2 x 50.8 x 23 mm
3.00” x 2.00” x 0.91”