MDS-040APS12 B
Açık Kasa
MDS Open Frame Seri
MDS-040APS12 B
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
40W
Çıkış Akımı
3.33A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
76.2 x 50.8 x 23 mm
3.00” x 2.00” x 0.91”
Ünite Ağırlığı
0.08 kg (0.18 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC60601-1 Sürüm 3.1 & IEC 62368-1 onayları
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm gereksinimleriyle uyumlu
  • Düşük dokunma akımı (<0,1mA ve 0,3mA sinyal hatası)
  • Aşırı Voltaj, Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Kısa Devre Korumaları
  • 3 Milyon Saat MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
Model Description
MDS-040APS12 BA
Uygulamalar
MDS-040APS12 B
MDS-040APS12 B
Açık Kasa
MDS Open Frame Seri
MDS-040APS12 B
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 3 Milyon Saat MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
40W
Çıkış Akımı
3.33A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar
76.2 x 50.8 x 23 mm
3.00” x 2.00” x 0.91”