MEB-2K5A24T
Kapalı
MEB Seri
MEB-2K5A24T
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
2500W
Çıkış Akımı
104.2A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264 Vac
Boyutlar (L x W x H)
271 x 127 x 40.5 mm
10.67” x 5.00” x 1.59”
Ünite Ağırlığı
1.95 kg (4.30 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • BUSBAR terminali olmadan, 5.00" x 10,67" x 1,59" boyutta azami 2500 Watt
  • 29.5 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • 50°C Ortam Sıcaklığına Kadar Tam Güç
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF Tıbbi Ürünlere uygun
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Aktif akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm bağışıklık uyumluluğu
  • Uzaktan Açma/Kapama İçin Normal ve Ters Seçenek, Güç İyi Sinyali
  • PMBus Ver 1.3 Desteği
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
Model Description
MEB-2K5A24T NAA Remote On/Off state: default ON
MEB-2K5A24T RAA Remote On/Off state: default OFF
Uygulamalar
MEB-2K5A24T
MEB-2K5A24T
Kapalı
MEB Seri
MEB-2K5A24T
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF Tıbbi Ürünlere uygun
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Aktif akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • PMBus Ver 1.3 Desteği
  • Akıllı Fan Hızı Kontrolü
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
2500W
Çıkış Akımı
104.2A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264 Vac
Boyutlar
271 x 127 x 40.5 mm
10.67” x 5.00” x 1.59”