MEB-750A24T
Kapalı
MEB Seri
MEB-750A24T
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
750W
Çıkış Akımı
0-31.25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
177.8 x 101.6 x 40 mm
7.00” x 4.00” x 1.57”
Ünite Ağırlığı
1.1 kg (2.43 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 4" x 7" x 1,575" boyutta azami 750 Watt
  • 17 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • 90V ila 264V arası tam güç
  • 50°C Ortam Sıcaklığına Kadar Tam Güç
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF medikal Ürünlere Uygun
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm bağışıklık uyumluluğu
  • Uzaktan Açma/Kapama İçin Normal ve Ters Seçenek, Güç İyi Sinyali
  • İnce Voltaj Ayarı
  • Yarı iletken uygulamaları için IEC 61000-4-6 standardına uygun 20V/m elektromanyetik dayanım
Model Description
MEB-750A24B Inlet Type: C14 inlet
Uygulamalar
MEB-750A24T
MEB-750A24T
Kapalı
MEB Seri
MEB-750A24T
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 90V ila 264V arası tam güç
  • 500kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Akım Paylaşımı
  • Konformal Kaplama
  • İnce Voltaj Ayarı
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
750W
Çıkış Akımı
0-31.25A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
177.8 x 101.6 x 40 mm
7.00” x 4.00” x 1.57”