DRM-24V960W3PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V960W3PN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
40A
Giriş Voltajı Aralığı
3 x 320-575Vac (3-Phase) or 2 x 380-575Vac (2-Phase)
Boyutlar (H x W x D)
124 x 110 x 128.6 mm
4.88” x 4.33” x 5.06”
Ünite Ağırlığı
2.3kg (5.07 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Şarj uygulamaları için dahili sabit akım devresi
  • -25°C ila +60°C arası tam güçte çalışma @ 5,000m (16,400 ft.)
Etiketler
3 phase
Uygulamalar
DRM-24V960W3PN
DRM-24V960W3PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V960W3PN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
40A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
124 x 110 x 128.6 mm
4.88” x 4.33” x 5.06”