DRL-48V120W1AS
Ray Tipi
LYTE Seri
DRL-48V120W1AS
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
120W
Çıkış Akımı
2.5A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 40 x 117.6 mm
4.87” x 1.57” x 4.63”
Ünite Ağırlığı
0.54 kg (1.19 lb)
  • Yüksek Verimlilik (%90'a kadar)
  • 230 Vac ve 5000 metre (16.400 fit) yükseklikte -10°C ila +50°C arası tam güçte çalışma
  • dahili DC OK röle kontağı opsiyonu mevcut
  • 200Vac'ta SEMI F47 uyumluluğu