DRF-48V960W3GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-48V960W3GBA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
3 x 320-575 Vac (3-Phase) or 2 x 340-575 Vac (2-Phase)
Boyutlar (H x W x D)
124 x 110 x 128.7 mm
4.88” x 4.33” x 5.07”
Ünite Ağırlığı
2.26 kg (4.98 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Şarj uygulamaları için dahili sabit akım devresi
  • 55°C sıcaklığa kadar tam yükte çalışma
  • -40°C gibi aşırı düşük sıcaklıklarda soğuk çalıştırma
  • Ultra ince tasarım
  • Uzun ömürlü kapasitörler
  • dahili DC OK rölesi ve LED göstergesi
  • PCBA'larda genel toz ve kirleticilere karşı koruma amaçlı konformal kaplama
Uygulamalar
DRF-48V960W3GBA
DRF-48V960W3GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-48V960W3GBA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Ultra ince tasarım
  • Uzun ömürlü kapasitörler
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
124 x 110 x 128.7 mm
4.88” x 4.33” x 5.07”