DRF-48V480W1GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-48V480W1GBA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
10A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (H x W x D)
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”
Ünite Ağırlığı
0.88 kg (1.94 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Şarj uygulamaları için dahili sabit akım devresi
  • 60°C sıcaklığa kadar tam yükte çalışma
  • Ultra ince tasarım
  • Uzun ömürlü kapasitörler
  • dahili DC OK rölesi ve LED göstergesi
  • PCBA'larda genel toz ve kirleticilere karşı koruma amaçlı konformal kaplama
Model Description
DRF-48V480W1GTA Spring Clamp Terminal
Uygulamalar
DRF-48V480W1GBA
DRF-48V480W1GBA
Ray Tipi
Force-GT Seri
DRF-48V480W1GBA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Ultra ince tasarım
  • Uzun ömürlü kapasitörler
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
10A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
123.6 x 56 x 116.8 mm
4.87” x 2.20” x 4.60”