PMT-48V200W2BR
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-48V200W2BR
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
211.2W
Çıkış Akımı
0-4.4A
Giriş Voltajı Aralığı
90-132 Vac, 180-264 Vac (Selectable by Switch)
Boyutlar (L x W x H)
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”
Ünite Ağırlığı
0.42 kg (0.93 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Anahtarla seçilebilir AC giriş voltajı aralığı (90-132Vac, 180-264Vac)
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
  • Düşük profilli tasarım: 30 mm yükseklik
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
  • Geniş -40°C ila 70°C çalışma sıcaklığı (-40°C soğuk başlatma desteği)
  • Harmonik akım IEC/BS EN/EN 61000-3-2, Sınıf A uyumlu
  • Yüksek MTBF > 700.000 saat (Telcordia SR-332'ye göre)
Model Description
PMT-48V200W2BM UL approval
Uygulamalar
PMT-48V200W2BR
PMT-48V200W2BR
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-48V200W2BR
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
211.2W
Çıkış Akımı
0-4.4A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”