PMT-48V150W2BA
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-48V150W2BA
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
158.4W
Çıkış Akımı
3.3A
Giriş Voltajı Aralığı
90-132Vac, 180-264Vac (Selectable by Switch)
Boyutlar (L x W x H)
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”
Ünite Ağırlığı
0.354 kg (0.78 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 ve IEC/EN 61558-2-16 ev aletleri kirlilik derecesi 3 onayları
  • Anahtarla seçilebilir AC giriş voltajı aralığı (90-132Vac, 180-264Vac)
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
  • Düşük profilli tasarım: 30 mm yükseklik
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
  • Geniş -30°C ila 70°C çalışma sıcaklığı (-40°C soğuk başlatma desteği)
  • Harmonik akım IEC/BS EN/EN 61000-3-2, Sınıf A uyumlu
  • Yüksek MTBF > 700.000 saat (Telcordia SR-332'ye göre ve SEMI-F47 uyumluluğu)
Uygulamalar
PMT-48V150W2BA
PMT-48V150W2BA
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-48V150W2BA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
  • Aşırı voltaj kategorisi 3
Çıkış Voltajı
48V
Çıkış Gücü
158.4W
Çıkış Akımı
3.3A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”