PMT-36V50W2BA
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-36V50W2BA
Çıkış Voltajı
36V
Çıkış Gücü
52.2W
Çıkış Akımı
1.45A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
99 x 82 x 29 mm
3.90” x 3.23” x 1.14”
Ünite Ağırlığı
0.176 kg (0.39 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 ve IEC/EN 61558-2-16 ev aletleri onayları
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,3W
  • Düşük profilli tasarım: 29 mm yükseklik
  • OVC 3, Kirlilik Derecesi 3
  • Geniş -30°C ila 70°C çalışma sıcaklığı (-40°C soğuk başlatma desteği)
Uygulamalar
PMT-36V50W2BA
PMT-36V50W2BA
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-36V50W2BA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,3W
  • OVC 3, Kirlilik Derecesi 3
Çıkış Voltajı
36V
Çıkış Gücü
52.2W
Çıkış Akımı
1.45A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar
99 x 82 x 29 mm
3.90” x 3.23” x 1.14”