PMT-24V350W2BR
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-24V350W2BR
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
350.4W
Çıkış Akımı
14.6A
Giriş Voltajı Aralığı
90-132Vac, 180-264Vac (Selectable by Switch)
Boyutlar (L x W x H)
215 x 115 x 30 mm
8.46” x 4.53” x 1.18”
Ünite Ağırlığı
0.833 kg (1.84 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Anahtarla seçilebilir AC giriş voltajı aralığı (90-132Vac, 180-264Vac)
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
  • Düşük profilli tasarım: 30 mm yükseklik
  • Yüksek MTBF > 700.000 saat (Telcordia SR-332'ye göre)
  • Opsiyonel %150 Tepe gücü desteği
  • Geniş -40°C ila 70°C çalışma sıcaklığı
Model Description
PMT-24V350W2BM UL/EAC approval
PMT-24V350W2BMB UL/EAC approval, single side conformal coating
PMT-24V350W2BRB UL/TUV/CE/EAC approval, single side conformal coating
Uygulamalar
PMT-24V350W2BR
PMT-24V350W2BR
Pano Tipi
PMT2 Seri
PMT-24V350W2BR
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Yüksüz güç tüketimi < 0,5W
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
350.4W
Çıkış Akımı
14.6A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
215 x 115 x 30 mm
8.46” x 4.53” x 1.18”