PMR-12V240W1AT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-12V240W1AT
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
20A
Boyutlar (L x W x H)
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”
Ünite Ağırlığı
0.45 kg (0.99 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı
  • dahili Aktif PFC ve harmonik akım IEC/EN 61000-3-2, Sınıf A ve D uyumlu
  • Düşük yüksüz güç tüketimi
  • Düşük profilli tasarım: 30 mm yükseklik
  • IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 ve IEC/EN 61558-2-16 ev aletleri onayları
  • Geniş -40°C ila 70°C çalışma sıcaklığı
Uygulamalar
PMR-12V240W1AT
PMR-12V240W1AT
Pano Tipi
PMR Seri
PMR-12V240W1AT
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı
  • Düşük yüksüz güç tüketimi
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
240W
Çıkış Akımı
20A
Boyutlar
159 x 97 x 30 mm
6.26” x 3.82” x 1.18”