PMH-24V200WCBL
Pano Tipi
PMH Seri
PMH-24V200WCBL
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Akımı
8.33A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
190 x 97 x 38 mm
7.48” x 3.82” x 1.50”
Ünite Ağırlığı
0.61 kg (1.34 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 ve IEC/EN 61558-2-16 ev aletleri onayları
  • Evrensel AC giriş voltajı
  • 5000 metre (16.400 fit) yükseklikte -20°C ila +45°C arası tam güçte çalışma