PJ-24V150WDRA
Açık Kasa
PJ Seri
PJ-24V150WDRA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
151.2W
Çıkış Akımı
6.3A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
160 x 75 x 27 mm
6.30” x 2.95” x 1.06”
Ünite Ağırlığı
0.25 kg (0.55 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 200% Power Boost
  • Comply with JAPAN DEN-AN
  • Built-in Remote ON/OFF
  • Low profile design
  • Low Inrush Current / Low Leakage Current
  • High efficiency and power factor to conserve energy
  • Conforms to harmonic current IEC/EN/BS EN 61000-3-2, Class A
  • Conformal coating on PCBA to protect against chemical and dust pollutants
  • Versatile configuration options: Open Frame & Enclosed
Uygulamalar
PJ-24V150WDRA
PJ-24V150WDRA
Açık Kasa
PJ Seri
PJ-24V150WDRA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 200% Power Boost
  • Comply with JAPAN DEN-AN
  • Built-in Remote ON/OFF
  • Low profile design
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
151.2W
Çıkış Akımı
6.3A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
160 x 75 x 27 mm
6.30” x 2.95” x 1.06”