MEP-200A12J CNA
Kapalı
MEP Enclosed Seri
MEP-200A12J CNA
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Akımı
0-16.67A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar (L x W x H)
111.2 x 62.8 x 32.5 mm
4.38” x 2.47” x 1.28”
Ünite Ağırlığı
0.26 kg (0.57 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Optional open frame and enclose type
  • 22,32 W/inç³'e Varan Güç Yoğunluğu
  • Doğal konveksiyon soğutmaya sahip 200W'a varan çıkış
  • Yüksek Verimlilik (%95'a kadar)
  • 70°C Ortam Sıcaklığına Kadar Çalışma
  • 1000kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
  • Tip BF medikal Ürünlere Uygun
  • Sınıf B İletken ve Işımalı EMI
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm bağışıklık uyumluluğu
  • Yarı iletken uygulamaları için IEC 61000-4-6 standardına uygun 20V/m elektromanyetik dayanım
Uygulamalar
MEP-200A12J CNA
MEP-200A12J CNA
Kapalı
MEP Enclosed Seri
MEP-200A12J CNA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • 1000kHrs'ye Varan MTBF
  • 2 x MOPP yalıtım
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Akımı
0-16.67A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264 Vac
Boyutlar
111.2 x 62.8 x 32.5 mm
4.38” x 2.47” x 1.28”