DRM-24V960W1PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V960W1PN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
40A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (H x W x D)
124 x 125 x 133.6 mm
4.88” x 4.92” x 5.26”
Ünite Ağırlığı
2.87 kg (6.33 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Evrensel AC giriş voltajı aralığı
  • Korozyona dayanıklı alüminyum gövdede yüksek güç yoğunluğu
  • %150 Güç Artışı 7 saniye için
  • Gelişmiş Güç Artışı (APB)
  • IEC/EN/UL 62368-1 sertifikalı
Etiketler
Conformal Coating, Maritime
Uygulamalar
DRM-24V960W1PN
DRM-24V960W1PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V960W1PN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Gelişmiş Güç Artışı (APB)
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
960W
Çıkış Akımı
40A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar
124 x 125 x 133.6 mm
4.88” x 4.92” x 5.26”