DRM-24V480W3PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V480W3PN
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
3 x 320-575Vac (3-Phase) or 2 x 380-575Vac (2-Phase)
Boyutlar (H x W x D)
124 x 65 x 127.1 mm
4.88” x 2.56” x 5.00”
Ünite Ağırlığı
1.18kg (2.60 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Şarj uygulamaları için dahili sabit akım devresi
  • -25°C ila +60°C arası tam güçte çalışma @ 5,000m (16,400 ft.)
  • %150 Güç Artışı 7 saniye için
  • Gelişmiş Güç Artışı (APB): Sistemi korur ve birden çok yük bağlantısında hatalı yükten
  • kaynaklanan ani akım değişikliklerinde çalışmanın devam etmesini sağlar.
Etiketler
3 phase
Uygulamalar
DRM-24V480W3PN
DRM-24V480W3PN
Ray Tipi
CliQ M Seri
DRM-24V480W3PN
Öne Çıkanlar ve Özellikler
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
480W
Çıkış Akımı
20A
Giriş Voltajı Aralığı
Boyutlar
124 x 65 x 127.1 mm
4.88” x 2.56” x 5.00”