PMC-12V100W1AH
Pano Tipi
PMC Seri
PMC-12V100W1AH
Çıkış Voltajı
12V
Çıkış Gücü
100W
Çıkış Akımı
8.34A
Giriş Voltajı Aralığı
85-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
158 x 97 x 38 mm
6.22” x 3.82” x 1.50”