MEB-500A24F AA
Kapalı
MEB Seri
MEB-500A24F AA
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
504W
Çıkış Akımı
21A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar (L x W x H)
165.3 x 85.2 x 41 mm
6.51” x 3.35” x 1.61”
Ünite Ağırlığı
0.66 kg (1.46 lb)
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • IEC60601-1 Sürüm 2.0, 3.1 & IEC 60950-1 & IEC 62368-1 onayları
  • IEC 60601-1-2 4. Sürüm gereksinimleriyle uyumlu
  • Yüksek Güç Yoğunluğu
  • dahili Uzaktan Açma/Kapama
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
  • Sistem için 12V/0,5A Fan Çıkışı
  • Bilgi Teknolojileri ve medikal Güvenlik Onayları
Model Description
MEB-500A24F AA Remote On/Off, conformal coating
Uygulamalar
MEB-500A24F AA
MEB-500A24F AA
Kapalı
MEB Seri
MEB-500A24F AA
Öne Çıkanlar ve Özellikler
  • Yüksek Güç Yoğunluğu
  • dahili Uzaktan Açma/Kapama
  • 5V/2A Bekleme Çıkışı
Çıkış Voltajı
24V
Çıkış Gücü
504W
Çıkış Akımı
21A
Giriş Voltajı Aralığı
90-264Vac
Boyutlar
165.3 x 85.2 x 41 mm
6.51” x 3.35” x 1.61”